Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Харківщині відкрили «тризірковий» слідчий ізолятор

0 19

У Лозовій (Харківська область) відкрили євро-ізолятор: у розпорядженні затриманих кімната для підігрівання їжі і прогулянковий дворик. Ізолятор тимчасового утримання розрахований на 12 чоловік. У кожній з шести камер по два ліжка, туалет, умивальник, столик, повідомляє «Сегодня».

Як відзначає видання, правоохоронці сміються, що теоретично це «три зірки», і ображаються, що новий ІТУ вже охрестили «єврообіз’янником».

На урочисте відкриття приїхав головний міліціонер області Віктор Развадовський. Біля райвідділу генерала зустріли з величезним короваєм. Разом з міськими властями Лозової Развадовський перерізував блакитну стрічку. «Після ремонту і переобладнання ізолятор відповідає європейським нормам. Є система відеоспостереження за кожною камерою», – говорить Віктор Развадовський.

Старі ІТУ закрили ще півтора роки тому через невідповідність санітарним нормам. Тепер вікна в камерах встановило більші, провели в камери холодну і гарячу воду, зробили окремі санвузли, купили нову білизну. Тут є навіть кондиціонер, правда, тільки в коридорі.

Як пише видання, гроші на новий ізолятор збирали всією областю. З необхідних 900 тис. грн. держава дала тільки 300. Останнє – спонсорська допомога. Співробітники Лозовського райвідділу в неробочий час допомагали робити ремонт. Всього в області 19 ІТУ, працює 14. До зими повинен відкритися новий ізолятор в Мерефі.

Джерело:

proUA

Залиште коментар