Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Харківщині упіймали чиновників на мільйонній афері

0 17

Проти двох службових осіб управління Держкомзему одного з районів Харківщини порушили кримінальні справи. Як йдеться у повідомленні прес-служби МВС, чиновники “підробили низку документів, на підставі яких незаконно передали в приватну власність шістьом громадянам земельні ділянки (загальна площа понад 12 гектарів), які відносяться до земель лісового фонду України”. “Унаслідок противоправних дій державі завдано збитки на суму 1,9 мільйонів гривень”, – зазначили у міліції.

Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 статті 364 та частини 2 статті 366 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем й службове підроблення).

Теги:

кримінальна справа

Залиште коментар