Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На голову Івано-Франківського адмінсуду завели справу. Підозрюється в шахрайстві

0 17

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти голови Івано-Франківського окружного адміністративного суду Петра Черепія за підозрою в шахрайстві. Про це «Українським новинам» повідомило джерело в Генпрокуратурі.

За його словами, йому пред’явлені звинувачення за декількома статтями, і на даний момент він знаходиться під підпискою про невиїзд.

Зокрема, порушені справи за статтями 190 (шахрайство), 358 (фальсифікація документів, печаток, штампів і бланків, їх збут, використання підроблених документів), а також за іншими статтям Кримінального кодексу.

Нагадаємо, 10 квітня Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти заступника голови одного з міських районних судів Черкаської області за підозрою в отриманні 1 тис. доларів хабара.

Джерело:

proUA

Залиште коментар