Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На екс-депутата Сімферопольської міськради відкрито 9 кримінальних справ

0 15

У провадженні прокуратури Криму перебуває дев`ять кримінальних справ стосовно бізнесмена, екс-депутата Сімферопольської міськради Йосипа Файнгольда.

“Визнано потерпілими майже чотири десятки людей. Стільком кримчанам завдано матеріальної шкоди на загальну суму понад 2 мільйони гривень внаслідок шахрайських дій бізнесмена”, – уточнили в прокуратурі.

17 листопада Файнгольда, який контролює роботу найбільших речових ринків Сімферополя, знову затримали, а потім за рішенням суду заарештували на два місяці. “Протипоказань проти утримання обвинуваченого в місцях попереднього ув’язнення на сьогодні немає”, – стверджують у прокуратурі.

Нагадаємо, що 10 серпня Ялтинський міський суд відпустив підозрюваного в шахрайстві колишнього депутата Сімферопольської міської ради, бізнесмена Йосипа Файнгольда. Вперше Файнгольда затримали у травні за підозрою у шахрайстві.

22 липня Центральний райсуд Сімферополя не дав згоди на обрання запобіжного заходу у вигляді арешту для Файнгольда, і його звільнили просто в залі суду. Проте відразу після виходу з зали суду слідчий прокуратури висунув йому нові обвинувачення, оголосивши, що його затримано.

Джерело:

newsru.ua

Залиште коментар