Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На дорогах відновлюється робота стаціонарних постів ДАІ

0 21

На дорогах України відновлено роботу стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби (ДПС), які скасував колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Сьогодні набув чинності відповідний наказ МВС.

Як пише видання “КоммерсантЪ-Украина”, поновлюється робота 34 пунктів ДПС в 17 областях України та Києві. Їх обладнання повинно бути завершено до 10 червня.

Зі слів співробітника департаменту ДАІ МВС Галини Наумчук, всі пости відремонтовані й готові до роботи. “Зараз на них підключають необхідну техніку”, – додала вона.

Відомо, що на кожному посту буде патрульний автомобіль, стаціонарна радіостанція з гучномовцем, телефон, факс, комп’ютер з доступом до Інтернету і встановлені автоматичні інформаційно-пошукові бази ДАІ. Крім того, пост повинен бути обладнаний мобільним апаратно-програмним комплексом автоматичного контролю за транспортними засобами, засобами надання першої медичної допомоги та примусової зупинки транспорту.

Як запевняє відомство, головною функцією постів буде практична допомога учасникам дорожнього руху.

Як зазначила Наумчук, “з поста в разі необхідності можна викликати лікаря, просто зателефонувати або надіслати повідомлення через Інтернет, а також безпечно відпочити або переночувати в машині поруч із таким постом”.

Водночас, на думку члена Асоціації міжнародних автоперевізників Анатолія Артемова, для допомоги водіям необхідно будувати платні стоянки, з охороною, встановлюючи на них сучасні засоби зв’язку.

Нагадаємо, стаціонарні пости ДПС уперше ліквідували у 2005 році за розпорядженням Президента Віктора Ющенка. У 2007 році міністр внутрішніх справ Василь Цушко відновив роботу стаціонарних постів, однак у 2008 році Віктор Ющенко знову їх скасував.

Теги:

ДАІ, ДПС

Залиште коментар