Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Донеччині найвищий в Україні рівень злочинності

0 15

Рівень злочинності у Донецькій області є вищим від загальнодержавного і становить 91,2 кримінальних правопорушень на 10 тис. населення (у державі – 90,8). Про це прокурор Донецької області Олег Сюсяйло сказав в ході підсумкової колегії прокуратури за результатами роботи в першому півріччі, повідомляє прес-служба відомства.

“Перед нами нові конкретні питання, які вимагають підвищеної уваги. Насамперед це стосується злочинності в цілому і окремих її видів. Рівень злочинності вище загальнодержавного і становить 91,2 кримінальних правопорушень на 10 тис. населення (у державі 90,8). Кількість умисних вбивств залишилась незмінною – 170 (найвищий показник у державі), не розкрито – 11”, – сказав прокурор області.

Сюсяйло зазначив, що прокуратура вже провела спільне засідання колегії з ГУ МВС в Донецькій області та УМВС на транспорті, у ході якого було розроблено заходи, які вже сприяють зниженню рівня окремих видів злочинів. Зокрема, в даний час спостерігається стійка тенденція до зниження числа умисних вбивств.

Нагадаємо, перший заступник голови комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль заявив, що 80% злочинів, взятих на облік 2013 року, залишаються нерозкритими міліцією. 

Залиште коментар