Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На “відкаті” попався в.о. мера одного з міст Луганщини

0 14

Працівники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України спільно з УБОЗ Запорізької області та Бердянською міжрайонною прокуратурою затримали під час отримання хабара на гарячому виконуючого обов’язки міського голови одного з міст Луганської області та директора комунальної оздоровчої бази відпочинку тієї ж міськради. Про це повідомили у прес-службі МВС України.

Вказані особи вимагали та отримали “відкат” у сумі 13 тисяч гривень від керівника фірми, на рахунки якої у травні цього року було перераховано 77 тис. бюджетних гривень на придбання меблів для бази відпочинку.

Наразі за отримання хабара стосовно фігурантів порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Теги:

хабарництво

Джерело:

УНН

Залиште коментар