Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На 88 млн поповнився бюджет за рахунок декриміналізації

0 24

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності», який набув чинності 17 січня,  діє і вже приносить цілком конкретні результати громадянам та державі. Про це повідомляє сайт Президента України.

«Сотні людей, які не здійснювали насильницьких злочинів, можуть чекати суду на волі, а не в слідчих ізоляторах», – сказав радник Президента – керівник головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента Андрій Портнов.

Він додав, що за два тижні після проведеної Президентом реформи гуманізації відповідальності за економічні злочини на рахунки Держказначейства надійшло 88 млн. грн. у вигляді застав.

Теги:

декриміналізація

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар