Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На 88 млн поповнився бюджет за рахунок декриміналізації

24

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності», який набув чинності 17 січня,  діє і вже приносить цілком конкретні результати громадянам та державі. Про це повідомляє сайт Президента України.

«Сотні людей, які не здійснювали насильницьких злочинів, можуть чекати суду на волі, а не в слідчих ізоляторах», – сказав радник Президента – керівник головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента Андрій Портнов.

Він додав, що за два тижні після проведеної Президентом реформи гуманізації відповідальності за економічні злочини на рахунки Держказначейства надійшло 88 млн. грн. у вигляді застав.

Теги:

декриміналізація

Джерело:

ЮВУ

Комментарии