Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На посаду члена ВККСУ від Уповноваженого ВР з прав людини обиратимуть на конкурсі

0 75

11 квітня 2014 року набрав чинності Закон України «Про відновлення довіри до судової системи України», яким визначаються правові та організаційні засади проведення спеціальної перевірки суддів судів загальної юрисдикції. У зв’язку з цим було припинено повноваження, зокрема, членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Відповідно до ст. 92 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Вища кваліфікаційна комісія суддів України діє у складі одинадцяти членів, один із яких призначається Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Співголовами конкурсної комісії стали Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та Голова люстраційного комітету Єгор Соболєв. До конкурсної комісії також увійшли: Євген Захаров (співголова Харківської правозахисної групи), Аркадій Бущенко (виконавчий директор Української Гельсінської спілки  з прав людини), Олександра Примаченко (головний редактор інтернет-видання “Ракурс”), Роман Куйбіда (заступник голови правління Центру політико-правових реформ).

Про це повідомляє секретаріат Уповноваженого ВРі звертається до журналістів і представників інститутів громадянського суспільства з проханням долучитися до поширення інформації про проведення відкритого конкурсу на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, який призначається Уповноваженим.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар