Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На перших електронних торгах арештованим майном виручили понад мільйон гривень

0 22

На аукціоні сума від продажу об’єктів перевищила первинну їхню вартість на 17,6%.

У перший день електронних торгів арештованим майном 1 липня продали 30 лотів на суму 1 млн 200 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Державної виконавчої служби.

Виручена сума на 17,6% більше первинної вартості об’єктів. На продаж виставляли 63 одиниці майна загальною вартістю в 17,5 млн грн. У число лотів входили житлова та нежитлова нерухомість, транспортні засоби та побутова техніка.

На одну пропозицію припадало від двох до 250 ставок, а первинна вартість об’єктів у процесі торгів зростала у 15 разів. У торгах взяли участь 95 чоловік із 163 зареєстрованих.

Всього до 1 липня в системі електронних торгів арештованим майном було зареєстровано 668 лотів. Їхня загальна вартість – понад 70 млн грн, зазначили в інформаційному центрі Мін’юсту.

Всього в системі зареєстровано 1250 користувачів, а на участь у наступних торгах 7 липня подали заявки вже понад 1500 осіб. Наступного разу на аукціоні представлять 64 лоти загальною вартістю в 11,6 млн грн. З них 27 пропозицій – це машини (на суму 1,9 млн грн.), ще десять – житлові будинки (2,6 млн грн).

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар