Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На монумент «Батьківщина-мати» встановлюють Тризуб

0 70

6 серпня в Києві тривають роботи зі встановлення Тризуба на монументі «Батьківщина-мати». Завершити мають до Дня Державного прапора України.

«Це неординарна подія. Дуже очікувана великою частиною громадян, народом України. Якщо ми говоримо про духовне значення цієї події, то це дуже великий знак. Це знак очищення й зміна наративів. Українці нарешті позбудуться радянського символу», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

За словами т. в. о. Міністра, після відповідних консультацій МКІП найближчим часом розгляне питання зміни назви монумента. Його планують назвати «Україна-мати». Раніше науковці та громадськість висловили таку пропозицію, а також таке рішення вже прийняла Вчена рада Музею війни.

Нагадаємо, минулого тижня з монумента почали демонтувати радянський герб. Раніше Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило про запуск масштабного проєкту «Тризуб Батьківщини». Україна продовжує  долати негативні наслідки комунізації та русифікації.

 

 

 

 

 

Міністерство культури та інформаційної політики України

Залиште коментар