Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Львівщині судитимуть 26 чиновників-корупціонерів

0 18

З початку року у Львівській області було відкрито 32 кримінальних провадження за вчинення корупційних злочинів серед посадовців. З них 26 уже скеровано до суду, розповів під час прес-конференції прокурор Львівщини Роман Федик.

«Фігурантами у цих кримінальних провадженнях, на жаль, є в основному працівники правоохоронних та контролюючих органів. 5 працівників міліції, 3 митники, інспектор екоінспекції, начальник муніципальної дружини, службовець державної кримінально-виконавчої служби», – деталызував Р. Федик.

Нагадаймо, найрезонанснішим затриманням на Львівщині  за останній час була подія, пов’язана з ректором Львівської фінансової академії Петром Буряком під час спроби отримання ним хабара у $2 тис. Після затримання правоохоронці провели обшуки в його кабінеті і помешканні, під час яких, за інформацією МВС, виявили і вилучили готівкою понад ₴2 млн, а також 5 кг золота. 

 

Джерело:

Захід нет

Залиште коментар