Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Харківщині відкриють Центр допомоги населенню деокупованих громад

0 54

За сприяння Мінреінтеграції створюється Центр допомоги населенню деокупованих громад Харківської області. До ініціативи активно долучаються волонтери, міжнародні гуманітарні організації й органи місцевого самоврядування.

Практика створення подібного центру вже використовувалася в Бучанській громаді на Київщині навесні цього року. Це дозволило надати спеціалізовану допомогу мешканцям у найчутливіший період одразу після звільнення регіону.

Мирні жителі, які стали свідками активних бойових дій і пережили окупацію, потребують окремої психологічної підтримки, яку й надаватимуть фахівці центру.

Також команда фіксуватиме факти воєнних злочинів і злочинів проти людяності, до яких, серед інших, належить примусове вивезення цивільного населення, зокрема дітей і неповнолітніх осіб.

Нагадаємо, українці, які потребують психологічної підтримки, можуть звернутися до психологічного хабу, який функціонує при Національному інформаційному бюро. Для цього необхідно зателефонувати на цілодобову гарячу лінію НІБ: 16-48 і залишити заявку на особисту психологічну підтримку.

 

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар