Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На «Іграх Нескорених» ветерани війни і військовослужбовці змагатимуться в 9 видах спорту

0 6

Уже наприкінці квітня ветерани війни, військовослужбовці, рятувальники і правоохоронці, які отримали травми або захворювання внаслідок бойових дій, будуть змагатись за право представити Україну в складі національної збірної Invictus Games 2023!

Прийом заявок на участь у відборі триває до 14 березня включно – для цього кандидатам необхідно заповнити коротку онлайн-форму та прикріпити первинні документи про отримання травми внаслідок бойових дій (наприклад, висновок МСЕК чи ВЛК) і довідку під спортивного лікаря.

Подати заявку: https://eveteran.gov.ua/benefits/uchast-u-vseukrayinskih-zmagannyah-igri-neskorenih

Покрокову інструкцію як це зробити – дивіться тут.

Як отримати довідку від спортивного лікаря – читайте за посиланням.

Під час заповнення форми майбутні спортсмени мають обрати види спорту, у яких будуть змагатись за першість (взяти участь можна навіть не маючи спортивного досвіду). На Всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених», за результатами яких сформують склад української збірної, буде можливість проявити себе в одному чи двох з дев’яти видів спорту:

● стрiльба з лука;

● легка атлетика;

● велосипедний спорт;

● пауерлiфтинг;

● веслування в приміщенні;

● волейбол сидячи;

● плавання;

● настільний теніс;

● баскетбол на візках.

Змагання проводяться відповідно до правил Мiжнародного паралiмпiйського Koмітету з видiв спорту, правил змагань Мiжнародної федерацiї стрiльби iз лука (World Аrсhеry Federation, WA) та правил змагань Мiжнародної федерацiї настiльного тeннicy (International Table Tennis Federation, ITTF).

Детальніше про види спортивних змагань – на сайті Мінветеранів

 

 

 

Міністерство у справах ветеранів України

Залиште коментар