Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На ЕкоЗагрозі вже доступна актуальна інформація про шкоду довкіллю від підриву росіянами греблі Каховської ГЕС

0 37

Наразі на порталі можна ознайомитися з інформацією про суму збитків довкіллю від Каховської ГЕС, кількість затоплених населених пунктів та територій, втрату води з водосховища.

Невдовзі на дашборді з’являться результати моніторингу повітря, води та ґрунтів, які постійно оновлюватимуться.

«Ми продовжуємо удосконалювати наш мобільний застосунок та веб-ресурс ЕкоЗагроза. На ньому вже доступна актуальна офіційна інформація про наслідки для довкілля від підриву Каховської ГЕС. Для Міндовкілля важливо, аби в умовах постійних терористичних та інформаційних атак росії українці 24/7 мали доступ до повна аналітики про шкоду, яка завдається українському довкіллю: від горіння рашистської техніки, підриву окупантами нафтобаз, горіння лісів, забруднення відходами тощо», – зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Нагадаємо, ЕкоЗагроза https://ecozagroza.gov.ua/  – це офіційний веб-ресурс і мобільний додаток Міндовкілля, завдяки якому кожен зможе дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, води, ґрунту та інші довкіллєві дані.

Завантажити додаток:
GooglePlay https://bit.ly/ecozagroza_googleplay
AppStore https://apple.co/3P7pyJ8

 

 

 

 

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Залиште коментар