Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Донбасі звільнили вже 1700 міліціонерів, перевірка триває

0 15

У Луганській та Донецькій областях в рамках перевірки міліції на звільнених від окупації територіях вже звільнено близько 1700 осіб. Загалом переатестації потребує 80% особового складу міліції Донбасу, а це близько 20 тис. правоохоронців. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ з посиланням на начальника Департаменту кадрового забезпечення МВС Віктора Слівінського.

За його словами, серед звільнених найбільше тих, хто не з’явився на роботу, і на сьогоднішній день місце їх перебування невідоме. Є також міліціонери, які самі написали рапорти про звільнення, є звільнені за порушення дисципліни, але таких значно менше.

В рамках перевірки органів МВС працюють спеціальні групи, які в своєму спорядженні мають детектор брехні, так званий поліграф, фахівців з психологічної служби, кадрової, з підрозділів внутрішньої безпеки.

Слівінський підкреслив, що звільнення міліціонерів — не самоціль, основне питання — з ким працювати далі. Процес очищення, на його думку, буде довгим.

За його інформацією, вже закінчена перевірка в райвідділах Слов`янська, Краматорська, Артемівки і Дружківки, працює група у Красному Лимані і Костянтинівці Донецької області, а також у райвідділах Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного Луганщини.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар