Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Донбасі за невиконання присяги звільнили 17 тис. міліціонерів

0 21

 

 В Луганській і Донецькій областях за невиконання присяги і перехід на сторону бойовиків звільнені 17 тисяч співробітників міліції. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Микола Величкович в ефірі телеканалу 112 Україна, передає Еспресо.TV.

“На прикладі Донецької та Луганської областей за невиконання присяги ми звільнили 17 тис. співробітників міліції в цих областях. За невиконання присяги, перехід на бік ворога або за те, що люди просто чекають, що буде далі. Ми не можемо платити їм зарплату просто за те, що вони хороші люди”, – сказав Величкович.

Раніше радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що під люстрацію потрапляють більше 80 співробітників МВС.

Джерело:

Новое время

Залиште коментар