Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На деокупованій території Херсонщини розташовані 279 закладів освіти

0 7

Сьогодні Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет долучився до інформаційного телемарафону «Єдині новини», де розповів про відновлення освітнього процесу у звільнених громадах на деокупованій Херсонщині, вирішення питання виплати заробітної плати учителям та масштаби руйнування освітньої інфраструктури.

Міністр повідомив, що освітній процес у Херсонській області організовано у дистанційному форматі: безпека учасників освітнього процесу на першому місці.

Попри складнощі, у регіоні розпочали роботу 157 шкіл, із них  87 – це заклади тепер уже деокупованих територій. Загалом дистанційним навчанням охоплено понад 65 тис. учнів, із них – 36,5 тис. зі звільнених територій.

За словами Сергія Шкарлета, майже 4 тис. учителів Херсонщини навчають дітей за українськими програмами. Керівники цих закладів організовували роботу на підконтрольній території України.

На деокупованій території розташовані заклади освіти 16 територіальних громад області:

  • 137 шкіл (59 у місті Херсон);
  • 130 дитячих садків (75 у місті Херсон);
  • 12 профтехів (9 у місті Херсон).

Також Міністр повідомив, що у результаті активних бойових дій російські окупанти зруйнували 22 заклади освіти, пошкоджень зазнали 84 заклади.

Міністерство освіти і науки України

Залиште коментар