Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Буковині «Беркут» переатестували і залишили на службі

0 24

Увесь особовий склад колишнього підрозділу «Беркут» у Чернівецькій області пройшов переатестацію і залишився на службі в органах внутрішніх справ. За висновками атестаційної комісії, він відповідає вимогам і є боєздатним.

Про це повідомили в секторі зв’язків із громадськістю УМВС України в Чернівецькій області. «На базі ліквідованого спецпідрозділу буде створений новий підрозділ, який працюватиме в іншому форматі, а хто пройшов переатестацію та виявить бажання, зможе продовжити службу в ньому», – зазначив заступник начальника департаменту режимно-секретного та документального забезпечення МВС Роман Ковальов.

Для визначення професійних, моральних та особистих якостей, а також готовності до подальшої служби в міліції члени комісії поспілкувалися з кожним бійцем спецпідрозділу.

За даними народного депутата Геннадія Москаля, буковинський «Беркут» під час революційних подій у листопаді-січні відряджався до Києва тричі.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар