Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Н.Карпачова за дотримання законності у справі Тимошенко

0 28

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова має намір бути присутньою на засіданні Печерського райсуду м. Києва під час оголошення вироку колишньому Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко. Про це вона заявила в ВРУ під час засідання погоджувальної ради ради.

“Я розумію ситуацію, яка зараз штучно створена щодо недопущення не лише народних депутатів, але й усіх громадян України в суд на остаточний вирок. Я особисто хочу бути присутньою на оголошенні цього вироку”, — заявила Омбудсман.

Ніна Карпачова нагадала, що неодноразово зустрічалася із заарештованими лідерами опозиції, в тому числі і із Ю. Тимошенко. На її думку, арешт має бути надзвичайним заходом і застосовуватися лише до тих обвинувачених, які ухиляються від слідства.

Як відомо, 30 вересня суд обмежив присутність слухачів у залі суду під час оголошення вироку у кримінальній справі проти Юлії Тимошенко за обвинуваченням у перевищенні повноважень за газовими контрактами з Росією в 2009 році, дозволивши присутність лише представників ЗМІ. Цього ж дня суд оголосив про вихід у дорадчу кімнату орієнтовно до 9:00 11 жовтня для ухвалення рішення про вирок.

Теги:

Омбудсман, справа Ю.Тимошенко, Печерський районний суд

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар