Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Німеччина скасовує плату за довгострокові візи для українців

0 85

Німеччина скасовує плату за оформлення національних довготермінових віз для українців. Про це заявив координатор уряду ФРН по співпраці з РФ і країнами Центральної Азії та Східного партнерства Гернот Ерлер в Києві.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, Ерлер зазначив, що уряд Німеччини прийняв рішення про скасування плати за видачу національних довгострокових віз для громадян України, яке набуде чинності 1 липня цього року.

Нагадаємо, на цьому тижні комісар Європейського Союзу з питань внутрішніх справ Сесілія Мальмстрем запропонувала Єврокомісії перейти до другого етапу плану дій щодо лібералізації віз з Україною.

ЄС надав Україні план дій щодо лібералізації віз 22 листопада 2010 року. Цей пан складається з двох етапів. На першому необхідно внести законодавчі зміни, а на другому — забезпечити їх реалізацію на практиці.

Раніше міністр юстиції Павло Петренко висловив думку, що Україна може отримати безвізовий режим з Євросоюзом вже в 2014 році. “Україна виконала всі юридичні вимоги щодо гармонізації вітчизняного законодавства з нормами ЄС і готова перейти до другого етапу лібералізації візового режиму з країнами Євросоюзу. Фактично ми вийшли на фінішну пряму в питанні безвізового режиму з ЄС і є всі шанси вирішити це питання до кінця року”, — підкреслив він.

 

Залиште коментар