Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Німеччина скасовує плату за довгострокові візи для українців

12

Німеччина скасовує плату за оформлення національних довготермінових віз для українців. Про це заявив координатор уряду ФРН по співпраці з РФ і країнами Центральної Азії та Східного партнерства Гернот Ерлер в Києві.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, Ерлер зазначив, що уряд Німеччини прийняв рішення про скасування плати за видачу національних довгострокових віз для громадян України, яке набуде чинності 1 липня цього року.

Нагадаємо, на цьому тижні комісар Європейського Союзу з питань внутрішніх справ Сесілія Мальмстрем запропонувала Єврокомісії перейти до другого етапу плану дій щодо лібералізації віз з Україною.

ЄС надав Україні план дій щодо лібералізації віз 22 листопада 2010 року. Цей пан складається з двох етапів. На першому необхідно внести законодавчі зміни, а на другому — забезпечити їх реалізацію на практиці.

Раніше міністр юстиції Павло Петренко висловив думку, що Україна може отримати безвізовий режим з Євросоюзом вже в 2014 році. “Україна виконала всі юридичні вимоги щодо гармонізації вітчизняного законодавства з нормами ЄС і готова перейти до другого етапу лібералізації візового режиму з країнами Євросоюзу. Фактично ми вийшли на фінішну пряму в питанні безвізового режиму з ЄС і є всі шанси вирішити це питання до кінця року”, — підкреслив він.

 

Комментарии