Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Митниця затвердила правила етики поведінки митників

0 41

Державна митна служба затвердила правила етики поведінки митників, яких повинні дотримуватися під час виконання службових обов’язків і в неробочий час.

Про це йде мова в повідомленні прес-служби Митниці.

Згідно правилам, митник повинен зробити все можливе, щоб не створити привід для вручення подарунка або іншого виду винагороди у зв’язку з виконанням службових обов’язків.

Якщо митникові дарують подарунок, він повинен негайно письмово повідомити свого керівника, а при необхідності – і правоохоронні органи.

Крім того, співробітники митниці повинні чітко розмежовувати службу і особисте життя, а також заявляти про наявність конфлікту інтересів між співробітниками.

Митник не повинен публічно демонструвати свої релігійні або політичні переконання, свої симпатії, антипатії або виняткову увагу до окремих осіб, не може брати участь в страйках і здійснювати інші дії, що перешкоджають нормальному функціонуванню органів державної влади.

Також митник не повинен підписувати будь-які політичні або ідеологічні документи, брати участь в політичних акціях.

Співробітники митниці зобов’язані дотримуватися правил носіння форменого одягу і завжди мати охайний вигляд.

Згідно повідомленню, одягненому у формений одяг митникові морально не допустимо купувати алкогольні напої і вживати їх в публічних місцях, а також палити в місцях, спеціально не передбачених для цього.

У неробочий час митник повинен поводитися відповідно до суспільних норм поведінки, щоб своєю поведінкою не нашкодити репутації митної служби.

Забороняється зловживати своїми повноваженнями, зокрема використовувати документи, підтверджуючі посаду митника з метою ухвалення іншими особами сприятливих для нього рішень.

Нагадаємо, Митниця також вирішила проводити прямі телефонні лінії для громадян по вівторках.

Джерело:

proUA

Залиште коментар