Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Митники отримують «добро»

0 20

За отримання хабара кримські правоохоронці затримали заступника начальника відділу Кримської митниці, який вимагав гроші за нескладання адмінпротоколу за ввезення до України нерозмитненого морського судна.

Як повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Криму, факт отримання хабара був виявлений у ході проведення оперативно-профілактичних заходів боротьби з корупцією і хабарництвом у контролюючих органах співробітниками управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами Кримського главку міліції.

«У своєму робочому кабінеті був затриманий один із заступників начальника відділу Кримської митниці. Під час обшуку оперативники виявили конверт з купюрами, що світяться: усередині знаходилося двадцять тисяч гривень. Гроші були отримані від власника морського судна за нескладання адміністративного протоколу за порушення митних правил, що стосуються ввезення на територію України судна і подальшого його розмитнення», – зазначається у повідомленні ВЗГ.

За даним фактом Кримською транспортною прокуратурою була порушена кримінальна справа за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Посадовій особі митної служби вибраний запобіжний захід у вигляді арешту.

Зараз проводяться слідчо-оперативні заходи щодо встановлення інших фактів його протиправної діяльності.

Теги:

отримання хабара, кримські правоохоронці, заступник начальника відділу Кримської митниці,ввезення до України нерозмитненого морського судна, МВС України, заходи боротьби з корупцією і хабарництвом, Кримська транспортна прокуратура, правові новини

Джерело:

ЮВУ № 41

Залиште коментар