Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Митники отримують «добро»

20

За отримання хабара кримські правоохоронці затримали заступника начальника відділу Кримської митниці, який вимагав гроші за нескладання адмінпротоколу за ввезення до України нерозмитненого морського судна.

Як повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Криму, факт отримання хабара був виявлений у ході проведення оперативно-профілактичних заходів боротьби з корупцією і хабарництвом у контролюючих органах співробітниками управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами Кримського главку міліції.

«У своєму робочому кабінеті був затриманий один із заступників начальника відділу Кримської митниці. Під час обшуку оперативники виявили конверт з купюрами, що світяться: усередині знаходилося двадцять тисяч гривень. Гроші були отримані від власника морського судна за нескладання адміністративного протоколу за порушення митних правил, що стосуються ввезення на територію України судна і подальшого його розмитнення», – зазначається у повідомленні ВЗГ.

За даним фактом Кримською транспортною прокуратурою була порушена кримінальна справа за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Посадовій особі митної служби вибраний запобіжний захід у вигляді арешту.

Зараз проводяться слідчо-оперативні заходи щодо встановлення інших фактів його протиправної діяльності.

Теги:

отримання хабара, кримські правоохоронці, заступник начальника відділу Кримської митниці,ввезення до України нерозмитненого морського судна, МВС України, заходи боротьби з корупцією і хабарництвом, Кримська транспортна прокуратура, правові новини

Джерело:

ЮВУ № 41

Комментарии