Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Митник погорів на хабарі

0 25

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу стосовно першого заступника начальника Київської обласної митниці за отримання хабара. 

Як повідомили у Відділі зв’язків із засобами масової інформації ГПУ, встановлено, що вказана особа за пособництва приватного підприємця вимагала та одержала від представника однієї із комерційних структур хабар в особливо великому розмірі за вирішення питання щодо безперешкодного митного оформлення вантажу в зоні діяльності митного поста «Східний термінал» Київської обласної митниці.

Кримінальну справу стосовно посадовця порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище), та його спільника — за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 368 КК України.

Згідно з інформацією офіційного сайту Державної митної служби України (ДМСУ), першим заступником начальника Київської обласної митниці є Сергій Наумов. Водночас на офіційному сайті прес-служби ДМСУ міститься наступне повідомлення: «Спростування. Інформація, поширювана певними інтернет-виданнями щодо начебто отримання хабара у 300 000 євро першим заступником начальника Київської обласної митниці Сергієм Наумовим та його арешту, не відповідає дійсності».

Наразі у прес-службі ДМСУ по телефону не змогли надати остаточний коментар з цього приводу.

Теги:

Хабар, корупція, кримінальна справа, митниця

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар