Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Митне співробітництво

0 15

Сьогодні розпочався 2-денний семінар з питань митного співробітництва на східному кордоні ЄС «Руйнуючи кордони».

У заході беруть участь понад 100 представників митних адміністрацій держав-членів ЄС та країн-партнерів Європейської політики сусідства, а також делегації Європейської Комісії та Всесвітньої митної організації.

Семінар став платформою для обговорення актуальних питань співробітництва у митній сфері, зокрема уніфікації митного законодавства, діяльності уповноважених економічних операторів, спрощення та прискорення митних процедур тощо.

На семінарі виступили Генеральний секретар Всесвітньої митної організації Куніо Мікурія, який зазначив, що робота митних органів України відповідає світовим стандартам.

Голова Державної митної служби Ігор Калєтнік задекларував, зокрема, що пріоритетом для митної служби залишається підтримка легального бізнесу та створення сприятливих умов для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Теги:

Державна митна служба України

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар