Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Митна служба зупинила 10 вантажівок контрафактної продукції “Євро-2012”

0 21

Державною митною службою України зупинено біля 10 вантажівок контрафактної продукції “Євро-2012”. Про це під час прес-конференції повідомив директор місцевого організаційного комітету (МОК) “Євро-2012 в Україні” Маркіян Лубківський.

“Державною митною службою України зупинено близько 10 вантажівок з контрафактною продукцією. Спільними зусиллями УЄФА, МОК, Національного агентства з підготовки Євро-2012 та уряду України у взаємодії з органами влади ведеться моніторинг використання об’єктів інтелектуальної власності. Державним департаментом інтелектуальної власності підсилено близько 40 заявок на реєстрацію торгівельних марок та промислових зв’язків, що порушують права інтелектуальної власності. Державною митною службою зупинено на кордоні 10 вантажівок з контрафактною продукцією. Відкриті кримінальні провадження щодо точок та місць реалізації цієї продукції”, – сказав Лубківський.

За словами Лубківського, велика кількість порушень була припинена після втручання УЄФА, МОК, його юридичної служби. В багатьох випадках було достатньо лише телефонного дзвінка. На період проведення турніру УЄФА планує створити у містах-господарях спеціальні команди, які будуть моніторити порушення інтелектуальної власності та повідомляти про це у правоохоронні органи.

Теги:

інтелектуальна власність, Державна митна служба

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар