Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мисливські угіддя не будуть передаватися у користування у найближчі 7 місяців

0 23

Розпорядження КМУ від 25.11.2009 р. №1472-р «Деякі питання надання у користування мисливських угідь і відшкодування збитків, завданих мисливськими тваринами»

З метою захисту інтересів держави і суспільства під час надання у користування мисливських угідь Кабмін зобов’язав Мінприроди, Мінагрополітики, Міноборони та Держкомлісгосп зупинити до 1 липня 2010 р. прийняття рішень щодо погодження надання у користування мисливських угідь та подати до Кабміну свої пропозиції стосовно удосконалення процедури надання у користування мисливських угідь.

Крім того, Мінагрополітики доручено розробити рекомендації щодо укладення договорів страхування сільськогосподарських посівів від збитків, завданих мисливськими тваринами.

Залиште коментар