Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Микола Томенко: Без зняття депутатської недоторканості та відкритих списків дострокові вибори до парламенту країні не потрібні

22

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що без зняття депутатської недоторканості та запровадження відкритих списків проведення дострокових парламентських виборів є недоцільним.

«Без зняття депутатської недоторканості та введення відкритих списків дострокові вибори країні не потрібні», – сказав М.Томенко в інтерв`ю журналістам.

Віце-спікер зауважив, що зараз головним питанням є необхідність підвищення професіоналізму Верховної Ради. М.Томенко наголосив, що суспільство говорить про необхідність професіоналізму парламенту, впливу на нього виборців та відсутність у ньому бізнесменів. «Це неможливо без демократизації виборчої системи та зняття депутатської недоторканості», – сказав він.

М.Томенко пропонує Партії регіонів як ініціаторам дострокових виборів до Верховної Ради терміново внести зміни до Конституції України у частині зняття депутатської недоторканості та ухвалити закон щодо відкритих партійних списків. «Після цього хоч на наступний день можна іти на вибори», – сказав він.

Комментарии