Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Микола Томенко: Без зняття депутатської недоторканості та відкритих списків дострокові вибори до парламенту країні не потрібні

0 81

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що без зняття депутатської недоторканості та запровадження відкритих списків проведення дострокових парламентських виборів є недоцільним.

«Без зняття депутатської недоторканості та введення відкритих списків дострокові вибори країні не потрібні», – сказав М.Томенко в інтерв`ю журналістам.

Віце-спікер зауважив, що зараз головним питанням є необхідність підвищення професіоналізму Верховної Ради. М.Томенко наголосив, що суспільство говорить про необхідність професіоналізму парламенту, впливу на нього виборців та відсутність у ньому бізнесменів. «Це неможливо без демократизації виборчої системи та зняття депутатської недоторканості», – сказав він.

М.Томенко пропонує Партії регіонів як ініціаторам дострокових виборів до Верховної Ради терміново внести зміни до Конституції України у частині зняття депутатської недоторканості та ухвалити закон щодо відкритих партійних списків. «Після цього хоч на наступний день можна іти на вибори», – сказав він.

Залиште коментар