Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Михайло Федоров: Навчання лідерів та CDTO у напрямку цифрової трансформації є одним з пріоритетних для Мінцифри у 2022 році

0 4

Заступники голів ОДА та громад з цифрової трансформації (СDTO) ефективно допомагають цифровізувати не тільки різні галузі та сфери життя держави, але і впроваджувати цифрові проекти на рівні регіонів. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час виступу на форумі “Безпечні та спроможні громади майбутнього”.

“Ми вже маємо багато CDTO, які допомагають нам ефективно розгалужувати процес цифровізації. Але разом із цим у нас є конкретний KPI: 25 CDTO в ОДА, 38 CDTO у великих та 1400 цифрових лідерів у менших громадах. Ми чудово розуміємо, що нашим головним викликом є пошук кваліфікованих кадрів у регіонах. Тому це стане однією з наших пріоритетних цілей цього року”, – зазначив Михайло Федоров.

Крім цього, Віце-прем’єр-міністр додав, що навчання лідерів та CDTO у напрямку цифрової трансформації є одним з пріоритетних для Мінцифри у 2022 році.

Минулого року Мінцифри реалізувало три національні проекти в регіонах на майже 2 млрд грн – це три державні субвенції. “Інтернет-субвенція”, “Ноутбук кожному вчителю” та субвенцію на ЦНАПи.

“Завдяки “Інтернет-субвенції” понад мільйон українців у 3 тисячах сіл вперше отримали можливість підключитися до оптичного інтернету. Проект продовжиться і цього року. “Ноутбук кожному вчителю” надав більше 62 тисяч ноутбуків учителям по всій Україні. Тепер вчителі навчають наших дітей, маючи техніку та доступ до інформації та знань. А завдяки розгалуженню мережі ЦНАП майже 5 мільйонів українців змогли отримати доступ до якісних держпослуг вперше”, – підкреслив Михайло Федоров.

Роль СDTO не обмежується виключно впровадженням популярних е-послуг чи розбудовою “держави без паперів”. CDTO є менеджерами з розвитку своїх регіонів та громад. Саме тому наша мета — допомогти їм відповідними знаннями і алгоритмами. Для цього весною Мінцифри запустить оновлений онлайн-портал Дія.Цифрова громада. Там буде покроковий план, як громаді стати цифровою та реалізовувати конкретні галузеві проекти задля конкретних викликів на місцях. А також буде готовий каталог найкращих цифрових продуктів та рішень для громад.

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар