Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Михайло Федоров: Легендарна «Артемсіль» допоможе сформувати флотилію дронів-камікадзе для ГУР

0 84

Легендарна «Артемсіль» допоможе сформувати флотилію дронів-камікадзе для ГУР, повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

До річниці повномасштабного вторгнення ДП «Артемсіль» та фандрейзингова платформа UNITED24 презентували спеціальну партію солі. «Міць. Українська кам’яна» розфасована у пачки по 200 грамів. Всього партія складається зі 100 000 пачок, адже вдалося знайти 20 тонн солі, видобутої в шахтах Соледара. «Міць. Українська кам’яна» з’явилась у продажу 21 лютого в мережі «Сільпо», а також онлайн на ROZETKA. Увесь прибуток — 465 гривень з кожної пачки — буде направлений на формування флотилії дронів-камікадзе для ГУР.

«Прибуток з кожної пачки піде на дрони-камікадзе, щоб укомплектувати нове ударне угруповання. Найближчим часом воно стане на захист нашої країни по всій лінії фронту», – зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Більше читайте на сайті Мінцифри.

 

 

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар