Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Михайла Охендовського обрали головою ЦВК

0 12

Центральна виборча комісія обрала своїм головою Михайла Охендовського замість Володимира Шаповала. У процедурі таємного голосування взяли участь 14 з 15 членів Центрвиборчкому.

Згідно з протоколом підрахунку результатів голосування, дійсними було визнано 12 бюлетенів, недійсними – 2, а в одному бюлетені була поставлена помітка навпроти “не підтримую жодного з кандидатів”.

У бюлетень була включена лише кандидатура Охендовського, і за неї проголосували 11 з 14 членів ЦВК.

39-річний Охендовський починаючи з лютого 2004 року тричі ставав членом ЦВК. Востаннє, 1 червня 2007 року, він був обраний за квотою Партії регіонів у Верховній Раді. З 2002 року Охендовський обіймав посаду віце-президента – начальника правового управління Національної телекомпанії.

З червня 2003 року він був заступником директора юридичної фірми “Проксен”.

Новообраний голова Центрвиборчкому закінчив інститут міжнародних відносин Київського університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “міжнародне право”.

Він є членом Української асоціації міжнародного права.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар