Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС завершило досудове слідство у кримінальній справі відносно чиновників МОЗ, які заволоділи бюджетними коштами на суму 63,5 млн грн

0 18

Головне слідче управлінням МВС завершило досудове слідство у кримінальній справі стосовно високопосадовців Міністерства охорони здоров’я України та керівників комерційних структур. Встановлено, що вони шляхом завищення вартості вакцини “Пентаксим” більш ніж у два рази заволоділи бюджетними коштами в особливо великих розмірах на суму понад 63,5 мільйона гривень, повідомляє прес-служба МВС України.

Обвинуваченим окрім розкрадання, також інкримінується зловживання своїм службовим становищем, контрабанда, легалізації грошових коштів, отриманих злочинним шляхом, та службове підроблення.

Стосовно трьох обвинувачених застосовано запобіжний захід – взяття під варту.

У ході досудового слідства забезпечено відшкодування збитків на суму понад 44 мільйони гривень.

Наразі розпочато ознайомлення обвинувачених із матеріалами кримінальної справи.

Теги:

розкрадання бюджетних коштів

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар