Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС завершено додаткове розслідування кримінальної справи, пов’язаної з “Еліта-Центр”

0 16

Головним слідчим управлінням МВС України завершено додаткове розслідування кримінальної справи за обвинуваченням одного з організаторів афери, пов’язаної з будівництвом житлового комплексу “Еліта-Центр”, повідомляє прес-служба МВС України.

Обвинуваченому, окрім шахрайського заволодіння коштами громадян-інвесторів зазначеної групи компаній, також інкримінується зловживання службовим становищем та легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом. Унаслідок такої діяльності злочинного угрупування було завдано шкоди 1693 громадянам. Збитки складають понад 383 млн грн.

Під час додаткового розслідування у кримінальній справі правоохоронцями було встановлено місця розташування земельних ділянок площею 20 га та вартістю приблизно 60 млн грн, що були придбані за кошти, одержані внаслідок злочинної діяльності. В цілому правоохоронцями забезпечено відшкодування збитків на суму понад 90 млн грн.

Наразі слідчими розпочато ознайомлення обвинуваченого з матеріалами кримінальної справи.

Теги:

досудове слідство, Еліта-Центр

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар