Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС відновило видачу закордонних паспортів

0 18

Міністерство внутрішніх справ відновило видачу закордонних паспортів громадянам з понеділка, 12 квітня. Про це «Українським новинам» повідомив начальник прес-служби МВС Дмитро Андрєєв.

«Так, робота (з видачі закордонних паспортів громадянам) розпочата», – сказав він.

Андрєєв спрогнозував, що до 14-15 квітня залишиться всього 20% громадян, яким потрібно буде видати закордонного паспорта.

Інших деталей він не повідомив.

Нагадаємо, за даними МВС, на 8 квітня було прийнято 180 тис. замовлень громадян по закордонних паспортах.

Український консорціум «ЕДАПС» сподівався, що Державне казначейство до квітня перерахує йому заборгованість МВС в сумі 150 млн. гривень.

З 4 січня «ЕДАПС» припинив відвантаження документів через заборгованість перед ним 150 млн. гривень (зокрема, 107 млн. гривень – за паспорти, 9,8 млн. – за водійські посвідчення).

Консорціум «ЕДАПС» створений в 2004 році і займається розробкою і впровадженням ідентифікаційних і інших захищених документів.

До складу консорціуму входять 9 компаній.

Джерело:

proUA

Залиште коментар