Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС в очікуванні реформ

0 16

В основі реформи органів внутрішніх справ – рекомендації Координаційного центру з упровадження економічних реформ при президентові, а саме перетворення міністерства в сучасне цивільне відомство європейського зразка.

За планом саме МВС стане цивільною структурою, де працюватимуть державні службовці. МВС очолить міністр , його буде призначати і звільняти президент. Всі правоохоронні функції перейдуть до Національної поліції.

В оновленому МВС також повинна з’явитися Служба пожежної безпеки і порятунку(патрульно-постова служба та ДАІ) і Бюро у боротьбі із організованною злочинністю і корупцією (УБОЗ). Зміну керівника кожного підрозділу слід буде узгоджувати з президентом.

Про це розповів начальник управління зв’язків з громадськістю МВС Сергій Бурлаков

За альтернативним проектом Адміністрації президента, Міністерство внутрішніх справ буде мати три складові: апарат міністерства , адміністративні та кримінальні поліції. Основне завдання міністерства – готувати накази і законопроекти. Адміністративна поліція буде відповідати за порядок на вулиці, а кримінальна — розслідувати злочини.

Залиште коментар