Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС створить нормативну базу для боротьби з незаконною інформацією в інтернет

0 66

Міністерство внутрішніх справ України розробляє нормативну базу, що дозволить обмежувати доступ до сайтів з незаконним контентом.

Про це в інтерв’ю Лігабізнесінформ повідомив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

“Боротися з такими сайтами, як “Вконтакте”, де є порнографія та інші незаконні матеріали, потрібно, приймаючи жорсткі правові рішення”, – наголосив він.

“Багато сайтів, на жаль, блокувати проблематично. Якщо я зараз приймаю рішення і блокую, скажімо, сотні сайтів – про що це буде говорити? Про наступ на свободу слова. Тому потрібно приймати законодавчі акти, які забороняли б діяльність подібних сайтів”, – додав міністр.

За словами А. Могильова, в міністерстві вивчили іноземний досвід боротьби з подібними явищами.

Теги:

Новини права, фото, відео, соціальні мережі, незаконна інформація, блоги, сайти, топ-100, незаконний контент, Міністерство внутрішніх справ України, блокування сторінки “вконтакті”, видалення незаконного сайту, кримінальна відповідальність, Анатолій Могильов, МВС
Новости права, запрещенные сайты, запретная информация, блокировка странички, фото, видео, удаление сайта, страницы, правоохранительные органы Украины, бан, нормативная база

Залиште коментар