Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС скоротить чисельність міліції на третину

0 45

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявив на брифінгу МВС про необхідність скорочення чисельності особового складу міліції на третину та про необхідність збільшення бюджету відомства, повідомляє proUA.

«Необхідно скоротити чисельність міліції до 200 тисяч», – зазначив міністр. На його думку скорочення чисельності особового складу дозволить виплачувати співробітникам міліції нормальну заробітну плату та надасть необхідну мотивацію для роботи.

Анатолій Могильов зауважив, що реформуваня буде тривалим в часі – перехідний період займе 3-5 років. «Це скорочення треба робити поетапно», – підкреслив міністр.

Довідково, зараз в українській міліції працюють 300 тис. співробітників.

Теги:

Новини права, скорочення чисельності МВС, скорочення штату, міліція, Міністерство внутрішніх справ України, фото, відео, Анатолій Могильов

Джерело:

proUA

Залиште коментар