Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС придбає 50 тисяч електронних браслетів для осіб під домашнім арештом

0 12

МВС розпочало проведення тендерів на придбання спеціальних електронних браслетів, які використовуватимуться при обранні особі запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Про це заявив начальник головного слідчого управління МВС Василь Фаринник під час круглого столу з питань функціонування правоохоронних органів при вступі в дію нового КПК 15 листопада.

«Ми погодили це питання з Міністерством юстиції, гроші виділені, зараз йдуть тендери», – сказав він, уточнивши, що наразі виділено 32 млн. грн., а потреба у таких спецзасобах сягатиме до 50 тис. на рік.

При цьому Фаринник зазначив, що такі браслети планується одягати особі, яка перебуватиме під домашнім арештом, на ногу, вона матиме можливість пересуватися не більше 100 метрів від місця проживання. В той же час він зазначив, що поки ці пристрої не будуть придбані, охорону взятих під домашній арешт здійснюватимуть працівники міліції.

Також Фаринник вказав, що для роботи за новим КПК міліції не вистачає до 7 тисяч слідчих. «Чи зможуть наші слідчі працювати з новим завантаженням? Структура прийняття рішень залишається та сама, але нам додатково потрібно 5-7 тисяч слідчих, але це нереально зробити одним махом. Треба поступово. Хай буде це 3-5 років», – сказав Фаринник.

Залиште коментар