Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС проводить місячник здачі зброї.

0 12

З 1 листопада 2008 р. підрозділами Міністерства внутрішніх справ проводиться на всій території України місячник здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. Про це повідомляє прес-служба МВС. Прес-служба повідомляє, що незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність.

Громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Крім того, оголошуючи акцію доброї волі, міліція сподівається, що власники незареєстрованої зброї у цей період скористаються нагодою уникнути будь-якої відповідальності за протизаконне зберігання смертоносних речей. Понад те, дозвільною системою передбачено легалізацію мисливських рушниць в тому разі, якщо вони після експертного дослідження будуть визнані технічно справними.

Просимо врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу набоїв, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, визначеним чинним законодавством України, сказано в повідомленні.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар