Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС пропонує посилити охорону банків

0 22

Таким чином, кількість злочинних посягань збільшилась на 13,5%.

За підсумками зустрічі сторони домовились про створення робочої групи, до складу якої увійдуть працівники кількох підрозділів МВС та представники НАБУ. Предметом розгляду членів робочої групи стануть питання протидії злочинним посяганням на банківські установи, здоров’я та життя їх працівників, а також протидія злочинним схемам, в результаті здійснення яких видані банками кредити стають “проблемними”.

“Для посилення безпеки в банківському секторі органами внутрішніх справ спільно з Національним банком, іншими банківськими установами, громадськими організаціями розроблений та реалізується спільний план заходів з посилення охорони приміщень банків, збереження матеріальних цінностей під час їх інкасації. Я готовий до спілкування і впевнений, що спільними силами ми знайдемо шляхи вирішення піднятих проблем”, – підкреслив Захарченко.

Значну увагу було приділено попередженню нападів на банківські установи. За основу для початку роботи був узятий трагічний випадок, що стався нещодавно у Донецьку і спровокував широкий суспільний резонанс. У зв’язку з цим представники Асоціації висловили думку щодо необхідності більш широкого залучення сил та засобів підрозділів Державної служби охорони при МВС, оскільки її працівники є озброєними та добре підготовленими до несення служби. Крім того, керівництво Департаменту ДСО при МВС України запропонувало організувати навчання працівників банківських охоронних структур на базі навчальних центрів служби.

Теги:

МВС, банківські установи

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар