Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС підтримує запровадження комендантської години для неповнолітніх

0 27

Міністерство внутрішніх справ України вважає за доцільне запровадити на рівні законодавства комендантську годину для неповнолітніх.

Про це на прес-конференції зазначив заступник начальника кримінальної міліції у справах неповнолітніх міністерства Віктор Суранович, повідомляє УНІАН.

“Можливо, і доцільно закріпити дане питання на законодавчому рівні”, – наголосив він.

Необхідність таких заходів В.Суранович пояснив тим, що неповнолітні не повинні пізно ввечері знаходитися на вулиці одні, а з іншого боку – батьки повинні знати, де перебувають їхні діти.

“Треба відпрацювати це детально, щоб не порушувати конституційних прав громадян”, – додав Суранович. Як відомо, у деяких українських містах містах місцевою владою комендантські години для неповнолітніх вже запроваджено.

Теги:

Новини права, комендантська година для неповнолітніх, кримінальна міліція у справах неповнолітніх, МВС, Міністерство внутрішніх справ України, конституційні права громадян
Новости права, коммендантский час для несовершеннолетних, Министерство внутренних дел Украины, МВД

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар