Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС підтримує запровадження комендантської години для неповнолітніх

27

Міністерство внутрішніх справ України вважає за доцільне запровадити на рівні законодавства комендантську годину для неповнолітніх.

Про це на прес-конференції зазначив заступник начальника кримінальної міліції у справах неповнолітніх міністерства Віктор Суранович, повідомляє УНІАН.

“Можливо, і доцільно закріпити дане питання на законодавчому рівні”, – наголосив він.

Необхідність таких заходів В.Суранович пояснив тим, що неповнолітні не повинні пізно ввечері знаходитися на вулиці одні, а з іншого боку – батьки повинні знати, де перебувають їхні діти.

“Треба відпрацювати це детально, щоб не порушувати конституційних прав громадян”, – додав Суранович. Як відомо, у деяких українських містах містах місцевою владою комендантські години для неповнолітніх вже запроваджено.

Теги:

Новини права, комендантська година для неповнолітніх, кримінальна міліція у справах неповнолітніх, МВС, Міністерство внутрішніх справ України, конституційні права громадян
Новости права, коммендантский час для несовершеннолетних, Министерство внутренних дел Украины, МВД

Джерело:

УНІАН

Комментарии