Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС офіційно підтвердило, що за допомогою «Візира» не можна штрафувати

0 20

Контрольно-ревізійне управління Міністерства внутрішніх справ України провело перевірку правомірності і обгрунтованості придбання приладів «Візир». В офіційному листі, текст якого має в своєму розпорядженні «Україна кримінальна», підтверджено, що прилад в Україні купувався без відповідної сертифікації.

наступне

Як повідомляється в листі, «Візир» в Україні купувався ще в 2007 році. І за цей час він не пройшов сертифікацію або позитивного висновку за результатами державної експертизи у сфері технічного або криптографічного захисту інформації в Державній службі спеціального зв’язку і захисту інформації України.

В той же час, в своєму листі КРУ МВС повідомляє, що ДАІ запропоновано сертифікувати згаданий прилад. «Керівництву Департаменту ДАІ запропоновано вжити необхідних заходів і у встановлений термін отримати документи відповідності на придбані прилади «Візир», – сказано в листі.

Видання акцентує увага на тому, що у будь-якому випадку купівля устаткування без документів і сертифікатів – це порушення законодавства, що спричинює кримінальну відповідальність за порушення порядку використання бюджетних коштів.

Джерело:

ProUA

Залиште коментар