Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС дозволить всім українцям вільно купувати пістолети травматичної дії

0 18

МВС України ухвалило рішення дозволити всім українцям вільно купувати пістолети травматичної дії. Про це в ефірі «5 каналу» в четвер увечері заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Під час робочої наради в МВС ми думали, як поліпшити службу на вулиці… ми ухвалили рішення підготувати документи і дозволити всім без виключення категоріям громадян, звичайно окрім наркоманів та алкоголіків, вільно купувати пістолета травматичної, не смертельної дії», – сказав Луценко

За словами міністра, казенне підприємство МВС «Форт» виробляє такі пістолети.

Як стверджує Луценко, такі пістолети вбити не можуть людини, але можуть на відстані 5 метрів захистити його від нападу зловмисників.

За його словами, вже тиждень МВС відпрацьовує відповідні документи.

«Сподіваюся, що вже в січні це питання буде юридично врегульовано і кожен свідомий громадянин, який може собі дозволити купити такий пістолет в магазині, а потім зареєструвати в дозвільній системі МВС, дістане таку можливість», – сказав Луценко.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар