Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС дозволить всім українцям вільно купувати пістолети травматичної дії

18

МВС України ухвалило рішення дозволити всім українцям вільно купувати пістолети травматичної дії. Про це в ефірі «5 каналу» в четвер увечері заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Під час робочої наради в МВС ми думали, як поліпшити службу на вулиці… ми ухвалили рішення підготувати документи і дозволити всім без виключення категоріям громадян, звичайно окрім наркоманів та алкоголіків, вільно купувати пістолета травматичної, не смертельної дії», – сказав Луценко

За словами міністра, казенне підприємство МВС «Форт» виробляє такі пістолети.

Як стверджує Луценко, такі пістолети вбити не можуть людини, але можуть на відстані 5 метрів захистити його від нападу зловмисників.

За його словами, вже тиждень МВС відпрацьовує відповідні документи.

«Сподіваюся, що вже в січні це питання буде юридично врегульовано і кожен свідомий громадянин, який може собі дозволити купити такий пістолет в магазині, а потім зареєструвати в дозвільній системі МВС, дістане таку можливість», – сказав Луценко.

Джерело:

proUA.com

Комментарии