Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС: обшук квартири екс-міністра було здійснено в рамках кримінальної справи

0 10

Заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник підтвердив факт проведення обшуку в квартирі екс-міністра вугільної промисловості Віктора Полтавця.

З його слів, у приміщенні Полтавця “проводилися дії в рамках однієї кримінальної справи”. “Дайте день-два, і ми розповімо”, – додав він.

Обшук було здійснено вчора, 20 жовтня, близько 17:00 за місцем проживання екс-міністра в Луганській області. Його провели співробітники місцевої міліції. У ЗМІ також з’явилася інформація, що відповідний дозвіл видав Печерський районний суд Києва.

Нагадаємо, Полтавець з грудня 2007 по березень 2010 роки обіймав посаду міністра вугільної промисловості в уряді Юлії Тимошенко. До цього працював заступником міністра вугільної промисловості УРСР (1986-1987 роках), міністром вугільної промисловості (1994-1995 роках).

Теги:

кримінальна справа, Полтавець Віктор

Залиште коментар