Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС зніме відбитки пальців у дітей

0 23

У 2014-му планується його поширення по всій країні. “Карту ми будемо роздавати на батьківських зборах у школах”, — зазначив начальник управління кримінальної міліції у справах дітей МВС Олексій Лазаренко. За його словами, батьки разом з дітьми будуть добровільно заповнювати картку і зберігати вдома, оновлюватиметься вона раз на рік. “Якщо раптом щось трапиться — тоді батько прийде в міліцію з картою”, — зазначили в МВС.

Карта – це чотиристорінкова книжечка, де, крім анкетних даних,  вказуються звички й захоплення дитини (наприклад, підліток любить певну групу, і якщо він піде з дому, то логічно буде шукати його в сусідньому місті на концерті), дані про здоров’я (алергія або інші хвороби). Також є стрічка для відбитків пальців і місце, куди кріпиться волосок, дитини.

Як повідомив начальник управління зв’язків з громадськістю МВС Сергій Бурлаков, доступ до інформації з цієї карти матимуть лише самі батьки, а не МВС. “Не буде жодного доступу, як і  єдиної бази даних. При тому батьки ухвалюватимуть рішення, яку інформацію туди вносити.

«Міліція матиме доступ до цієї картки лише в одному випадку — якщо з дитиною сталася якась біда,  наприклад  вона зникла. Тоді батьки надають МВС цю інформацію, що значно полегшить пошуки. Такий досвід має США, Канада, там даний підхід зарекомендував себе дуже добре», —  зазначив С. Бурлаков.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар