Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС втрачало сотні мільйонів через ЄДАПС та інші махінації

0 14

Протягом 2010 – 2013 років у Міністерстві внутрішніх справ застосовувалися численні корупційні схеми, які призвели до збитків на сотні мільйонів гривень.

Про це йдеться у відповідному звіті, опублікованому міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим у Facebook.

Зокрема виявилося, що договорами на виготовлення закордонних паспортів передбачалася завищена оплата його вартості у залежності від терміну виготовлення.

“Є підозра, що на протязі 2010-2012 років та першого кварталу 2013 року МВС зайво сплачено коштів за виготовлення паспорту, а консорціумом ЄДАПС неправомірно отримано вигоду на загальну суму 96,6 млн гривень”, – сказано у звіті.

Крім цього, йдеться у документі, апаратом МВС на протязі 2010-2013 років у консорціума ЄДАПС закуплено бланки посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів за ціною, яка в середньому в чотири рази перевищувала собівартість.

Це принесло консорціуму прибуток в розмірі 191,1 млн грн – тобто прибутковість договору для консорціуму складала 330%.

“На даний час ці схеми розірвано, виготовлення бланків за значно меншою ціною здійснює ДП НБУ “Поліграфкомбінат “Україна”, що дало можливість тільки за короткий період 2014 року заощадити більше 108 млн гривень”, – сказано у документі.

Наразі, згідно з повідомленням, ціни на бланки посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів знижено з 198 грн за одиницю до 114 грн.

Залиште коментар