Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС вимагає ліквідувати усі гральні заклади до 20 квітня

25

“Керівництво МВС прийняло рішення, що до 20 квітня 2014 року всі гральні заклади на території України мають бути ліквідовані згідно з чинним законодавством”, – цитує УЗГ першого заступника міністра внутрішніх справ Володимира Євдокимова.

За словами посадовця, після зазначеного терміну Україною курсуватимуть мобільні групи для перевірки виконання рішення.

“У разі виявлення грального закладу буде звільнено з посади дільничного інспектора міліції та начальника відділу боротьби з економічними злочинами (БЕЗ) району. Керівники ж міського управління міліції та БЕЗ міста отримають щонайменше попередження про неповну посадову відповідність”, — заявив Євдокимов.

При повторному виявленні грального закладу в МВС обіцяють ще жорсткіші заходи, а коли подібний факт зафіксують утретє, буде звільнено начальника УМВС області.

Посадовець також розповів про ряд корупційних схем,що застосовувалися у цій сфері. Зокрема, за функціонування гральних закладів з кожної точки щомісячно платили по $2 тис. міському управлінню внутрішніх справ, міській прокуратурі та МВС України.

Джерело:

Укрінформ

Комментарии