Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС вимагає ліквідувати усі гральні заклади до 20 квітня

0 25

“Керівництво МВС прийняло рішення, що до 20 квітня 2014 року всі гральні заклади на території України мають бути ліквідовані згідно з чинним законодавством”, – цитує УЗГ першого заступника міністра внутрішніх справ Володимира Євдокимова.

За словами посадовця, після зазначеного терміну Україною курсуватимуть мобільні групи для перевірки виконання рішення.

“У разі виявлення грального закладу буде звільнено з посади дільничного інспектора міліції та начальника відділу боротьби з економічними злочинами (БЕЗ) району. Керівники ж міського управління міліції та БЕЗ міста отримають щонайменше попередження про неповну посадову відповідність”, — заявив Євдокимов.

При повторному виявленні грального закладу в МВС обіцяють ще жорсткіші заходи, а коли подібний факт зафіксують утретє, буде звільнено начальника УМВС області.

Посадовець також розповів про ряд корупційних схем,що застосовувалися у цій сфері. Зокрема, за функціонування гральних закладів з кожної точки щомісячно платили по $2 тис. міському управлінню внутрішніх справ, міській прокуратурі та МВС України.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар