Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС викрило низку корупційних схем

0 21

Як зазначили у МВС, усю продукцію, яка була виготовлена цим концерном передано до Національного Банку України. На сьогодні така продукція, у тому числі біометричні паспорти, уже виготовляються на Держаному підприємстві “Поліграфічний комбінат „Україна“”.

“Проте така ситуація наразі не влаштовує осіб, які „кришують“ „ЄДАПС“, зокрема пана Василя Грицака, який шантажує та намагається чинити тиск на керівництво МВС, проводить „брудну“ інформаційну кампанію. Разом з тим, ця людина дії через посередників. На жодному документі, які причетні до такої інформаційної боротьби не стоїть його підпис, аби в подальшому не можна було цю особу притягнути до суду.

МВС вкотре наголошує, що позиція відомства щодо протидії корупції, а тим паче в діяльності органів внутрішніх справ, дуже жорстка. Перші кроки уже зроблено, викрито не одну корупційну схему. Результати такої роботи обов’язково доноситимуться до громадськості, аби ніхто не зміг уникнути відповідальності”, — зазначили у МВС, додавши, що стосовно викриття корупційних схем у діяльності такого “кримінального картелю”, як “ЄДАПС”, то це тільки початок.

МВС продовжує працювати у цьому напрямку.

Нагадаємо, нещодавно Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду зазначив, що вже цього року громадянам України почнуть видаватися біометричні паспорти.

Додамо також, саме зі структурами, які родинні ЄДАПСу пов’язана скандальная ситуація з несанкціонованим втручанням у роботу комп’ютерів, автоматизованих систем та комп’ютерних мереж Міністерства юстиції та припинення роботи 12 державних і єдиних реєстрів.

 

Джерело:

МВС України

Залиште коментар