Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС спростовує плани збільшення спецпризначенців

0 23

Заступник глави Міністерства внутрішніх справ України Віктор Ратушняк спростовує поширену в ЗМІ інформацію про те, що уряд має намір збільшити чисельність бійців спецпідрозділів “Беркут” і “Грифон” ушестеро – до 30 тис. осіб. “Це не відповідає дійсності”, – сказав В.Ратушняк, відповідаючи на запитання журналістів у Києві в середу.

Він додав, що може йтися лише про те, що уряд відновив фінансування тієї кількості правоохоронців, які не входять до структури МВС. “У нас 14% не комплект МВС. Йдеться про дільничних інспекторів патрульно-постових, а також спеціальні служби”, – сказав заступник глави МВС.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що чисельність спеціальних підрозділів “Грифон” і “Беркут” буде збільшено вшестеро – до 30 тисяч осіб, а повноваження спецпідрозділів МВС – розширено. Такі рішення начебто ухвалив Кабінет Міністрів на закритому засіданні 27 січня.

На сьогодні чисельність підрозділів “Беркута” становить близько 4 тисяч осіб, “Грифона” – близько 1 тисячі.

Залиште коментар