Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС презентувало можливості Держреєстру рухомого майна

0 19

Відкриття Держреєстру рухомого майна найближчим часом дозволить відстежити історію кожного автомобіля в Україні, зареєстрованого з 2012 року – кому належить автомобіля, змінювався його колір, скільки разів він потрапляв у ДТП. Про це на брифінгу сьогодні, 21 грудня, повідомив в.о. директора Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.
За його словами, на веб-сайті МВС України з’явилася можливість перевірити транспортний засіб з реквізитами його власника. Після необхідної авторизації кожен громадянин зможе отримати інформацію про автомобіль, зареєстрованому на ту чи іншу особу. Зокрема, після надсилання запита на електронну пошту буде надана базова інформація: марка автомобіля, рік його випуску і рік реєстрації, а також об’єм двигуна.
У той же час процес авторизації в системі передбачає надання інформації про себе, щоб власник автомобіля також міг дізнатися, хто цікавився його автотранспортом.
Владислав Криклій зазначив, що сервіс поки працює в тестовому режимі. Базову інформацію можна отримати безкоштовно. З часом в Головному сервісному центрі МВС планують збільшити перелік інформаційних послуг, додавши інформацію про зміну кольору автомобіля, кількість його влучень у ДТП і т. Д. Цю інформацію можна буде отримати на платній основі, кошти від її надання будуть надходити до бюджету.

Залиште коментар